O nas

Jesteśmy aktywną firmą, która świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie oraz zapewnia szybką i fachową obsługę naszych Klientów.

Jako dynamiczna firma prezentujemy Państwu bogatą ofertę naszych produktów, które znalazły już zastosowanie w kilkuset domach, mieszkaniach, pomieszczeniach biurowych, hotelach czy salach wykładowych naszych Klientów. W oferowanych produktach posiadamy duży wybór wzorów i kolorów i na Państwa życzenie przesyłamy bezpłatnie próbki. Naszym największym atutem jest najniższa cena na rynku połączona z najwyższą jakością!

Szczególnie chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na stylowe i efektowne żaluzje drewniane. Wykonane z egzotycznego drewna o szerokiej gamie kolorystycznej, umożliwiają przepiękną i różnorodną aranżację wnętrza. Promienie Słońca sączące się do wnętrza przez drewniane żaluzje tworzą jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny nastrój. Idealnie pasują do wnętrz, w których przeważa klasyczna linia retro, drewno, bądź aluminium i szkło. Szeroka i naturalna kolorystyka tego produktu, zapewnia możliwość swobodnego dopasowania do koloru mebli i podłóg. Lamele żaluzji to prawdziwe, lite drewno, które jest u nas dostępne w szerokościach 25, 50 mm.

Oferujemy montaż na terenie Krosna i okolic oraz Rzeszowa i okolic. Jeśli chcesz zamówić nasze usługi skontaktuj się z nami.


Żaluzje drewniane Rzeszów