Żaluzje bambusowe 25mm

Oferujemy Państwu niezwykle nowoczesne i funkcjonalne żaluzje bambusowe. Produkowane są nową metodą z użyciem materiału jakim jest bambus. Jest to drewniejąca trawa, uprawiana i zbierana pod ścisłą kontrolą, stanowi zatem idealną alternatywę względem wycinek drzew.

Żaluzje bambusowe są gwarancją, że w pomieszczeniach, w których zostaną zastosowane nastanie ciepły, domowy, a przy tym egzotyczny klimat i nastrój. Podobnie jak żaluzje drewniane chronią wnętrza przed nadmiernym słońcem, a także mają możliwość regulacji przepuszczalności promieni słonecznych.

Żaluzje bambusowe można czyścić za pomocą specjalnej szczotki lub bawełnianej szmatki z dodatkiem preparatu do drewna. Raz na jakiś czas wystarczy tylko przetrzeć z kurzu, aby pozostawały czyste.

Żaluzje te można stosować zarówno do okien z PCV, aluminium jak i drewna, dodatkowo posiadają one niewidoczny system mocowań. Są proste w montażu, nie uszkadzają profilu okna jak i są trwałe w eksploatacji. W odróżnieniu do żaluzji drewnianych, bambusowe posiadają lamele o mniejszej grubości, dzięki czemu pakiet po ich podniesieniu jest mniejszy.

Oferujemy wysyłkę kurierską żaluzji na terenie całego kraju i zagranicą.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


Żaluzje drewniane Rzeszów