Żaluzje aluminiowe 50 mm

Żaluzje aluminiowe 50 mm

Żaluzje aluminiowe 50mm znajdują zastosowanie w oknach i wnękach wielu domów, mieszkań i biur.Zostały stworzone z myślą o dużych powierzchniach okiennych lub szklanych i na takich prezentują się najlepiej.
Stanowią niezawodną i praktyczną ochronę pomieszczeń przed nasłonecznieniem. Trwałość koloru i kształtu oraz bardzo bogata kolorystyka daje możliwość dopasowania ich do charakteru każdego wnętrza.Latem doskonale chronią pomieszczenia przed przegrzaniem, obniżając temperaturę wewnątrz o 7-9°C (aby osiągnąć taki efekt należy wietrzyć pomieszczenia nocą, a w dzień trzymać okna zamknięte z opuszczonymi żaluzjami).

Zimą dzięki żaluzjom temperatura w pomieszczeniu zwiększa się o 2°C. Główną zaletą żaluzji aluminiowych 50mm jest niewielki cieżar dlatego możemy wykonać żaluzje o dużych gabarytach. Sterowanie żaluzją odbywa się przy pomocy sznurków w kolorze dobranym do żaluzji. Systemy, w jakich produkujemy żaluzje aluminiowe 50mm to: system Standard oraz system Retro. Różnią się one przede wszystkim mechanizmami sterowania i wyglądem listwy zamontowanej u góry.

Mechanizmy sterownicze żaluzji Retro są stylizowane na nieco starsze i odkryte. Są pokryte barwą mosiądzu lub srebra,co całym żaluzjom nadaje specyficzny i niepowtarzalny klimat starych przedmiotów użytkowych. Ozdobą żaluzji aluminiowych Retro są taśmy wykończeniowe oraz dolne i górne listwy wykonane z drewna.

Łącząc dwa produkty: żaluzje aluminiowe i drewniane można uzyskać niepowtarzalny efekt.

Jesteśmy w stanie wykonać żaluzje, w których lamele będą aluminiowe, a wszystkie pozostałe elementy drewniane.

Zamów


Żaluzje drewniane Rzeszów


Oblicz cenę

 

Wzorniki

Sprawdź jak zmierzyć

Sprawdź jak zamontować


Żaluzje drewniane Rzeszów