Rolety Dzień - Noc

Rolety Dzień - Noc

Rolety dzień-noc to nowoczesna propozycja dekoracji okien czyli specjalnie wykonane produkty wyróżniające się odpowiednimi parametrami pozwalającymi na ich funkcjonowanie zarówno w dzień, jak i po zmierzchu. System ten to innowacyjne rozwiązanie pozwalające w dogodny dla Klienta sposób regulować rozproszenie światła od pełnego naświetlenia aż do pełnego zaciemnienia. Materiał strukturą przypomina zebrę - poziome, równoległe pasy materiału transparentnego ułożone są naprzemiennie z pasami z cieńkiej siatki.Te dwie warstwy przesuwają się między sobą pozwalając na płynną regulację światła.

Rolety dzień-noc są innowacyjnym rozwiązaniem przeznaczonym zarówno do klasycznych mieszkań, jak również bardziej designerskich lokali. To doskonała alternatywa dla firan, zasłon oraz tradycyjnych rolet. Funkcjonalność rolet dzień-noc zależy od odpowiedniej jakości materiału i komponentów. Wartością praktyczną tego systemu jest połączenie funkcji typowej rolety materiałowej z możliwościami żaluzji.Rolety tego typu można podnosić i opuszczać jak tradycyjną roletę. Podczas tej czynności pasy zaciemniające i transparentne rolety przemieszczają się między sobą. Daje to ciekawy efekt wizualny oraz umożliwia sterowanie ilością wpuszczanego światła.Poziome pasy różnokolorowych materiałów dobrze komponują się z elementami wystroju wnętrza.

Rodzaje rolet dzień-noc:

Rolety dzień-noc Wyróżnia nietylko inny wygląd czy rożne komponenty wykorzystane do ich produkcji lecz także ich przeznaczenie.

Klasyczne rolety dzień-noc

zasadniczo montuje się do ściany jako wolnowiszące, tak aby zakryć większe powierzchnie np. wnękę okienną.

Rolety Fantazja

wyróżnia zastosowanie systemu kasetowego. Jego zaletą jest to, że zabudowanie wraz z tkaniną w kasecie sprzyja zabezpieczeniu materiału przed kurzem. Boczne prowadnice rolety, w których pracuje tkanina chronią przed otarciami i innymi czynnikami mogącymi ją postrzępić.

Rolety w kasecie

prezentują się elegancko i stylowo, ponieważ zakrywają nieładne komponenty i podkreślają sam efekt uzyskany dzięki nietypowej tkaninie.

 

Zamów

Oblicz cenę


Żaluzje drewniane Rzeszów

 

Wzorniki

Sprawdź jak zmierzyć

Sprawdź jak zamontować


Żaluzje drewniane Rzeszów